Deneyimiyle kendini sürekli geliştiren bir yapı

Canacankatan Avukatlık Bürosu, 30 yılı aşkın mesleki bilgi ve deneyime sahip Emin Canacankatan tarafından İstanbul’da, o dönemin hukuki faaliyetlerinin yoğunlaştığı yargı çevresi olan Bakırköy’de 1987 yılında kurulmuştur.

Hukukun üstünlüğü ilkesini avukatlık bürosunun kuruluş ve varoluş amacı olarak benimseyen ve bu değerlerin yıllar içinde genişleyen ekibi tarafından da uygulanarak yaşatılmasını sağlayan Canacankatan olmuştur. Büro; sayısız işadamı, siyasetçi ve kamuya mal olmuş kişiler ve birçok saygın kurum ve şirket için yürüttüğü çalışmalarda hep bu ilkeye olan inancıyla görev almıştır.

Birçok kurum ve kişi ile profesyonel ilişkisi uzun yıllar boyu sürmekte olan Canacankatan Avukatlık Bürosu, Faaliyet Alanları başlığında bir kısmı detaylandırılan çok çeşitli hukuki alanlarda avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir

Bilgi ve deneyimin, sürekli yenilenmenin öyküsü


Kurulduğundan bu yana günün bilimsel ve teknolojik gelişmeleri ışığında sürekli kendini yenilemeyi şiar edinen büro, devamlı genişleyen uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışıyla 2010 yılından beri İstanbul’un saygın ve merkezi iş çevrelerinden Bahçelievler MetroPort Busidence’da faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Canacankatan, işleyen ama karmaşık olan bu sistemin tüm çarkları üzerinde bilgi ve deneyimiyle uzmanlaşmıştır.